Genel

daily-hi-matic

DAILY HI-MATİC

Bakış açınızı değiştirecek bir panelvan

Bir ticari araçtan çok daha fazlası. Yeni Daily Panelvan, işinizi karlı ve sürdürülebilir kılmaya yardımcı olmak için tasarlandı.

Ergonomik ve çok işlevli vites kolu ve ayrıca ilk 8 vitesli otomatik şanzıman sayesinde siz dikkatinizi sadece trafik ve sürüş koşullarına yoğunlaştırın ve aracınızı konforlu, güven içinde sürmenin keyfini en uç noktasına kadar tadın. Motor ve güç aktarma organlarını koruyarak bakım ihtiyacını azaltan çözüm sayesinde Daily’nin efsanevi dayanıklılığının ve güvenilirliğinin keyfini sürün.

Sınıfının en iyisi performansla işletmenize güç katın. 210 Beygir gücüne ve 470 Nm tork değerine sahip 3,0 litrelik F1C motorla donatılmış Daily HI-MATIC, model yelpazesinin en tepesindedir. Sınıfının en iyisi olarak tanımlayabileceğimiz bu performans ve 7,0 tonluk rekor brüt ağırlığı, Daily HI-MATIC’in en zor görevler için en uygun çözüm olduğu anlamına geliyor.

YÜK TAŞIMA KAPASİTESİ VE HACİMLER

İŞİNİZ İÇİN EN UYGUN PANELVAN

Daily Hi-Matic, sınıfındaki en çok yönlü ticari araçtır. İster taşıma veya kurye hizmeti gibi sektörlere yönelik dur-kalkların çok olduğu kentsel taşımacılık işi, ister ev taşıma gibi daha ağır bir taşımacılık işi ile uğraşın, faaliyetlerinizin ve işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun Daily’yi bulabilir ve özelleştirebilirsiniz. 3000 mm’den 5100 mm’ye kadar değişen dingil mesafeleri ve 6190 mm’ye kadar gövde uzunlukları ile Kamyonet Versiyonu, kentsel bölgelerde teslimat işinden inşaat sektöründe ağır taşımacılık işlerine kadar çeşitli alanlarda birçok fırsatın kapısını aralar.

İzin verilen azami yükü artıran yüksek performanslı ön süspansiyon sayesinde daha büyük yükler taşıyın. Daha hafif ve kuvvetli QUAD-LEAF ile donatılan 3,5 tonluk modellerde ön aksın 1900 kg seviyesine ulaşan azami yük kapasitesine güvenebilirsiniz; bu kapasiteyi QUAD-TOR süspansiyonla donatılan çift tekerli modeli seçerek 2700 kg seviyesine dahi çıkartabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir