Basın Odası

Samko otomotiv olarak başarılarımız basına yansımış ve bir çok haber kanalında yer bulmuştur. Türkiye nin önde gelen İveco yetkili servisi <strong>Samko otomotiv</strong> her zamankinden daha güçlü ve emin adımlarla büyümeye devam etkmektedir.

SAMKO OTOMOTİV

Her geçen gün yeni şeyler öğreniyor ve kullanmaya başlıyoruz, her gün yeni şeyler tecrübe ediyor ve tecrübelerimizi saha da en iyi şekilde kullanıyoruz, biliyoruz ki en büyük sermayemiz dürüstlüğümüz ve işimize olan sadakatimiz.

 

Antalya da 90 lı yıllarda başladığımız işimiz bize her gün daha fazlası olmamız gerektiğini hep kanıtladı ve o yıllardan bu zaman bu konu hiç değişmedi, bu sayede sürekli gelişme imkanına sahip olduk bu gün baktığımızda yaklaşık 100 kişilik profesyonel bir ekip ile binlerce mutlu müşteriye ve nerdeyse tüm Türkiye’ye yedek parça ticareti yapıyoruz.

Güçlü bir marka olmuş ve markamız ile ülke bayrağımızı yurt dışında dalgalandırmaya hazırlanır hale gelmiş bulunmaktayız. Bu gün Samko otomotiv olarak bu noktaya gelmemizi sağlayan her müşterimize bir teşekkürü borç biliriz.