Hakkımızda

Samko Otomotiv

Antalya Iveco Yetkili Servisi

Samko Otomotiv Ltd. Şti., 2008 yılında kurulan ve günümüze kadar gelişerek, Türkiye otomotiv sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur. Antalya, Burdur, Isparta ve Fethiye bölgelerinde 7/24 yol yardım ve kurtarıcı hizmetleri sunarak, müşterilerinin her zaman yanında olma politikasını benimsemiştir. Antalya’da Iveco yetkili servisi olarak hizmet veren Samko Otomotiv, hafif, orta ve ağır ticari araçlar için yetkili servis hizmeti de sağlamaktadır.

Türkiye'nin en eski yetkili servislerinden biri olarak, Samko Otomotiv, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve birikimiyle dikkat çekmekteyiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, bu alanda gösterdiği üstün performansıyla Türkiye'nin en çok aylık araç bakım yapan servisi unvanını kazanmıştır.

Samko Otomotiv'in merkezi, Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde, Altınkale Mahallesinde yer alan Akdeniz Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Modern ve geniş tesislerde, alanında uzman ekip ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarla donatılmış bir servis olarak hizmet vermektedir. Müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma anlayışıyla hareket eden Samko Otomotiv, otomotiv sektöründe güven ve kalitenin adresi olmuştur.

Sürekli gelişen ve yenilenen hizmet anlayışı ile Samko Otomotiv, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektedir. Müşterilerine sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile her zaman tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Samko Otomotiv, otomotiv sektöründe parlayan bir yıldız olarak yoluna devam etmektedir.

Samko Otomotiv

Değerlerimiz

Azim ve Kararlılık

Sürekli başarıya odaklanır, işimizi ve sorumluluklarımızı ciddiye alırız.

Müşteri Odaklılık

Müşteri potansiyelimizi artırarak, onların büyümesine destek oluruz.

Uzman Kadro

Şirket kültürümüzü benimseyen, kendini sürekli geliştiren uzman personel.

Ekip Ruhu ve İşbirliği

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle birlikte zorlukların üstesinden geliriz.

Yenilikçi Uygulamalar

Sürekli araştırma ve geliştirmeyle yenilikçi çözümler üretiriz.

Tecrübe ve Bilgi Birikimi

Sektördeki uzun yıllarımız, derin bilgi ve anlayış kazandırdı.